«Шершні Довбуша» ліквідовують окупантів на покровському напрямку

Карта Відео
Поділитися
«Шершні Довбуша» ліквідовують окупантів на покровському напрямку © Скріншот з відео
Противник ховається у будинках і підвалах, але українські військові швидко його виявляють і знищують.

Оператори дронів 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша виявляють та знищують російських загарбників на околицях міста Покровськ Донецької області. Підрозділ опублікував у своєму Telegram-каналі кадри успішних уражень.

Оператори безпілотників виконують надскладну роботу на одному з найгарячіших напрямків, швидко виявляючи й ліквідовуючи окупантів, щоб ворог не встиг завдати нового лиха.

Навіть коли противник ховається у будинках, підвалах або маневрує розбитими вулицями, «Шершні Довбуша» знаходять і знищують його.

Орієнтовна карта бойових дій станом на 14 грудня о 13:11
Орієнтовна карта бойових дій станом на 14 грудня о 13:11

Раніше український військовий із позивним «Алекс» повідомив, що на покровському напрямку, у районі Мирнограда, росіяни роблять ставку на прямий вихід до логістичних шляхів ЗСУ та повне оточення міста. За його словами, штурм Мирнограда дається окупантам дуже важко: вони зазнають величезних втрат і майже не просуваються.

Поділитися
Підготував/ла Іван Чепайкін
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі