Розвідка про контрнаступ: Головне не швидкість, а несподіваність та точність

Поділитися
Розвідка про контрнаступ: Головне не швидкість, а несподіваність та точність © Getty Images
Ініціативою на полі бою зараз володіють ЗСУ. Та Скібіцький нагадує, що війна - це не спортивне змагання. 

Представник ГУР МО Вадим Скібіцький заявив, що в контрнаступі ЗСУ головне не швидкість, а несподіваність та точність удару. Під час інтерв'ю Civilmedia.mk він наголосив, що Україна намагається зберегти якомога більше життів своїх військових та вивести з ладу противника, чим Сили оборони й займаються на полі бою. 

Йдеться про перекриття шляхів постачання, знищення складів зброї, перемогу в контрартилерійських боях та знищити російських засобів розвідки та ППО.

"Нагадаю, що російська агресія у великих масштабах була спрямована на бліцкриг – швидке захоплення та підпорядкування всієї України. В експертних колах до вторгнення 24 лютого 2022 року вважали, що Україна довго не протримається. Але агресор отримав по зубах", - нагадує Скібіцький.

За його словами, загалом динаміка бойових дій залежить від надзвичайно великої кількості факторів. Це стосується в тому числі й наявності сил та засобів, необхідних для виконання бойових завдань.

"Нам потрібні боєприпаси, нам потрібно більше засобів ППО, нам потрібні засоби розмінування та високоточна зброя великої дальності", - підкреслив Скібіцький.

Та військовий підсумував, що ініціативою на фронті зараз володіють Сили оборони.

им, хто вважає, що Україна надто повільно йде в наступ, скажу, що війна – це не спортивне змагання", - додав він. 

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов зауважив, що в сьогоднішніх умовах ЗСУ виконують свої завдання по контрнаступу на "відмінно". За його словами, в середньому росіяни, готуючись до операцій Сил оборони, використовують до п'яти мін на квадратний метр. Все це захисники на деяких ділянках змушені знешкоджувати без відповідних машин, а вручну і пішки.

Тим часом The Washington Post пише, що для повного розмінування України після війни знадобиться 757 років. За словами авторів статті, цього потребують близько 174 тисяч квадратних кілометрів території держави. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі