Розпочалось засідання "Рамштайну": Остін каже, що США продовжують моніторити використання Україною допомоги

Поділитися
Розпочалось засідання © EPA-EFE/JIM LO SCALZO
США не знайшли достовірних доказів нецільового використання допомоги.

Міністр оборони США Ллойд Остін у вівторок, 23 січня, відкрив 18-те засідання контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн". Про це повідомляє Міністерство оборони США в соцмережі X.

Міністр закликав союзників докласти зусиль, щоб надати Україні більше систем протиповітряної оборони, щоб відбивати російські повітряні атаки.

Ллойд Остін також повідомив, що Сполучені Штати продовжують працювати над моніторингом та звітуванням за американську безпекову допомогу, надану Україні. 

“Ми не бачили жодних достовірних доказів нецільового використання або незаконного перенаправлення американського обладнання, наданого Україні. Ми бачимо, що Україна використовує можливості, які ми їй надали, для захисту від російської агресії”, – зазначив міністра оборони США.

Ллойд Остін бере участь у засіданні з дому. За його словами, він почувається добре і з нетерпінням чекає на те, що незабаром повернеться до Пентагону. 

Раніше речниця Пентагону Сабріна Сінгх заявила, що у США сподіваються, що під час сьогоднішнього засідання у форматі "Рамштайн" Україна здобуде оборонну підтримку від інших західних держав, адже у Вашингтона наразі немає для цього коштів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі