Російські війська обстріляли з артилерії та мінометів Сумську та Чернігівську області

Поділитися
Російські війська обстріляли з артилерії та мінометів Сумську та Чернігівську області © Минобороны России/t.me
На щастя, постраждалих немає.

Війська РФ  у понеділок, 27 березня, обстріляли прикордонні населені пункти в Сумській та Чернігівській областях, повідомляє Оперативне командування "Північ" у Facebook.

"З 11:00 до 11:10 зафіксовано два приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в район населеного пункту Товстодубове (Сумська область). З 11:00 до 11:50 зафіксовано 12 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в район населеного пункту Блешня (Чернігівська область)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Related video

Окупанти за минулий тиждень 19 разів обстріляли околиці 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області. Внаслідок обстрілів загинув  мирний житель у Новгород-Сіверському районі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі
Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК