Російська атака на Дніпро: зросла кількість потерпілих, оголошено день жалоби

Поділитися
Наразі у лікарнях перебувають дев'ять людей.

Ввечері 28 березня армія РФ завдала масованого удару по Дніпру, внаслідок чого загинули щонайменше четверо людей. У місті в неділю, 30 березня, оголошено день жалоби за загиблими, повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов в Telegram.

За його словами, по всіх районах, де росіяни завдали ударів, працюють відповідні служби. 

“Рахуємо збитки, та вже зараз відомо, що у будинках треба буде замінити щонайменше 1,5 тис. вікон… Спілкувалися також з власниками понівеченого готельно-ресторанного комплексу. Там дивом ніхто не загинув”, – розповів Філатов.

Водночас глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що кількість потерпілих зросла до 24 людей, з них дев'ять перебувають у лікарні.

Внаслідок вчорашнього російського масованого удару по Дніпру уражень зазнала виключно цивільна інфраструктура, зокрема житлові будинки, підприємства та автомобілі рятувальників. Атака спричинила масштабні руйнування та пожежі. Вогонь охопив готельно-ресторанний комплекс, 11 приватних будинків, гаражі та станцію технічного обслуговування.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
порядок апчественный
4 Червня 2013, 07:50
туркам тоже запрещали....пропал сезон отпусков
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі