Російська армія вкрила вогнем Херсон: троє загиблих та четверо поранених

Поділитися
Російська армія вкрила вогнем Херсон: троє загиблих та четверо поранених © Getty Images
Окупанти регулярно обстрілюють місто з різних видів зброї. 

Армія країни-агресора вдень у вівторок, 14 жовтня, обстріляла з артилерії Дніпровський та Корабельний райони Херсона. Унаслідок ударів РФ двоє літніх жінок та 45-річний чоловік загинули на місці, зазначив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін на своїй сторінці в Telegram-каналі.

Ще четверо містян постраждали — жінкам віком 60 та 62 років, а також 57-річному чоловікові лікарі швидкої допомоги надали допомогу. Ще один 55-річний місцевий житель дістав осколкові поранення рук, голови, грудної клітки та вибухову травму. Він перебуває у тяжкому стані. Нині медики борються за життя пораненого.

Уранці в Білозеркській громаді росіяни завдали ударів по вантажівках  Управління ООН з координації гуманітарних справ. Глава МЗС Італії  Антоніо Таяні засудив російський обстріл працівників гуманітарної місії. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі