На Харківщині у вівторок, 13 травня, внаслідок російського авіаудару по селу Нечволодівка у Куп’янському районі загинуло двоє людей. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Він уточнив, що росіяни вбили 80-річного чоловіка та 70-річну жінку. Її тіло рятувальники вилучили з-під завалів приватного будинку. Також різні травми отримали 88-річна жінка, 69-річний чоловік та 67-річна і 83-річна жінки. Їм надають допомогу медики.
За даними Синєгубова росіяни вдарили по селу трьома КАБами.
Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у Нечволодівці керовані авіабомби влучили у приватний сектор. Внаслідок атаки горіли літня кухня та господарча споруда. Рятувальники оперативно ліквідували пожежі.
6 травня війська РФ масовано атакували дронами Шевченківський, Київський, Холодногірський та Індустріальний райони Харкова. Унаслідок цього спалахнула пожежа на найбільшому ринку міста, двоє людей дістали поранення.
