Росіяни визнають, що програють Україні війну дронів, і з жахом очікують, що країни НАТО почнуть масово постачати ЗСУ саме цю зброю

Поділитися
Росіяни визнають, що програють Україні війну дронів, і з жахом очікують, що країни НАТО почнуть масово постачати ЗСУ саме цю зброю © Батальйон «Братство»
Загарбники вирішили воювати числом та вже шкодують про це.

Росіяни обрали хибну тактику і станом зараз програють Україні війну дронів. Це мусив визнати російський журналіст, депутат Московської міської думи Андрій Медведєв.

"Насичення дронами у противника вкрай високе", - пише він у Telegram. – «При цьому противник дуже гнучкий у підходах, постійно покращує роботу РЕБ, покращує і самі дрони та ретранслятори. На ЗСУ працюють різні команди, ентузіасти, волонтери і всі вони дуже чітко мотивовані на результат».

Нічого подібного у РФ не спостерігається. Тут вибрали одну модель, яка видалася вдалою, і почали масово клонувати її у промислових масштабах.

«Якщо виробник робить одну й ту саму модель, не вносячи коригування, не враховуючи, що специфіка дроновійни змінюється щомісяця, а то й частіше, не враховуючи, що ворожа РЕБ може швидко пристосуватися давити дрони на певній частоті, то рано чи пізно почнуться проблеми», – пояснює Медведєв, визнаючи, що проблеми вже розпочалися.

Він цитує командира одного з російських підрозділів, який скаржиться, що російські дрони працюють на одній частоті – «а хохли її чудово навчилися глушити». Далі образлива для росіян арифметика – «умовно з 10 польотів до мети доходять 2 дрони».

І ще образливіше резюме: «За кількістю дронів у нас із хохлами приблизно однаково, а за якістю вони роблять нас, на жаль».

І ще кілька слів бойового командира про успішну тактику українських бійців, яка росіянам зараз недоступна: «У них десь із п'ять різних дронів на різних частотах. Вони адаптуються під напрямок роботи. Грубо кажучи, ми починаємо їх глушити – вони через день змінюють тип дрона, інша частота.

Андрій Медведєв каже, що якщо ситуація не зміниться, то у якийсь момент промислові дрони перестануть бути ефективними остаточно.

Він вважає, що для того, щоб дрони промислового виробництва літали як слід, на фронті постійно повинні працювати інженери від виробника, отримувати зворотний зв'язок від бійців, коригувати параметри моделі, змінювати характеристики. І працювати над покращенням моделі. "Чим, до речі, - визнає Медведєв, - постійно займається супротивник".

Озвучив він і найпохмуріший сценарій для російської армії, особливо на тлі неповороткості місцевих дронобудівників: «Рішення деяких країн НАТО розмістити у себе виробництво саме дронів-камікадзе (замість дорогих танків та БМП) може кардинально змінити розстановку сил на фронті. Просто уявіть, якщо НАТО почне постачати для ЗСУ щомісяця тисяч десь сто дронів. Що тоді?"

Раніше колишній керівник "Роскосмосу" Дмитро Рогозін однією з передумов успіху у війні безпілотників назвав саме велику кількість власних FPV-дронів, які необхідні як масовий витратний матеріал.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі