Росіяни вдруге від початку доби підняли в небо МіГ-31К, "Кинджали" летять на Дніпро

Поділитися
Росіяни вдруге від початку доби підняли в небо МіГ-31К,
Монітори повідомляють про вибухи у Дніпрі, Кривому Розі та Кременчуці.

Сьогодні, 10 жовтня, близько 6:25, повітряна тривога вдруге від початку доби охопила всю територію України. Моніторингові пабліки знову сповістили про зліт російського винищувача-бомбардувальника МіГ-31К.

Цей літак є носієм гіперзвукової аеробалістичної ракети Х-47м2 комплексу "Кинджал", яка становить загрозу для всіх регіонів країни. Водночас пабліки інформують про запуск росіянами крилатих ракет з Херсонщини у напрямку Кривого Рогу Дніпропетровської області та від Охтирки у напрямку Полтави.

Близько 6:30 телеграм-канал monitor сповістив про запуск двох "Кинджалів" на Дніпро.

О 6:35 Повітряні Сили ЗСУ закликали мешканців Дніпра - перебувати в укриттях, ще за дві хвилини таку ж пораду вони дали Кременчуку.

Відразу по тому моніторингові пабліки сповістили про вибухи у Дніпрі та Кривому Розі, а також у Кременчуці.

Близько сьомої ранку моніторингові пабліки повідомили про 
відбій загрози МіГ-31К і майже одночасно - про дорозвідку по крилатих ракетах. У цей же час повітряну тривогу по областях розпочали скасовувати.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 10 жовтня близько п′ятої години ранку росіяни вдарили по Україні "Кинджалами" та балістикою

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі