Росіяни вдруге вдарили ракетами по Харкову

Доповнено
Поділитися
Росіяни вдруге вдарили ракетами по Харкову Ілюстрація © Міноборони РФ
Існує загроза нових атак.

Уночі 24 квітня у Харкові прогриміла серія гучних вибухів. За інформацією міського голови Ігоря Терехова та очільника ОВА Олега Синєгубова, по обласному центру російські війська вже двічі вдарили ракетами, є поранені.

Водночас Повітряні сили ЗСУ попереджають про загрозу застосування військами РФ балістичного озброєння. Повітряна тривога оголошена по всій країні. Окрім ракет, росіяни запустили ударні безпілотники типу Shahed.

Унаслідок одного з ударів, який прийшовся по Новобаварському району Харкова, вибиті вікна у прилеглих багатоповерхівках. Також є пошкодження приватних будинків в Основʼянському районі міста.

Подробиці щодо пошкоджень та постраждалих ще уточнюються. Станом на 5 ранку попередньо відомо про двох поранених.

"Один із останніх ударів прийшовся по району щільної житлової забудови. У кількох багатоповерхівках вибиті вікна. Там же і двоє постраждалих", ‒ зазначив Терехов у своєму Telegram-каналі.

Оновлено: Вночі росіяни атакували Харків 24 рази: 14 разів ‒ безпілотниками, 10 разів ‒ ракетами. Станом на 10 ранку щонайменше п'ятеро містян поранені. У лікарню госпіталізували одну людину.

Одночасно в Києві зафіксовані падіння уламків дронів у кількох районах міста. Як повідомив очільник столиці Віталій Кличко, у Голосіївському районі уламки ймовірно впали біля житлового будинку. У цьому ж районі спалахнули гаражі, на іншій локації ‒ автомобілі.

У Шевченківському районі уламки влучили у нежитлову будівлю, також зафіксовано загоряння гаражів. У Святошинському районі попередньо повідомляється про пожежу у житловому будинку, а у дворі ще одного ‒ палають автомобілі. Там же медики госпіталізували трирічну дитину.

Кличко зазначив, що всі екстрені служби вже працюють на місцях інцидентів.

Пізніше у Повітряних силах ЗСУ додали, що з літаків стратегічної авіації росіяни запустили по Україні крилаті ракети.

Нагадаємо, минулої ночі шість "шахедів" вдарили по Новобаварському району Харкова, в результаті чого там сталася низка пожеж. Пошкоджень зазнали деякі будівлі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі