Влучання дрона в потяг у Дніпропетровській області: зросла кількість поранених

Фото Доповнено
Поділитися
Серед постраждалих — діти. 

Російські окупаційні війська вдень у понеділок, 2 березня, у Криворізькому районі Дніпропетровської області влучили дроном у вагон приміського потяга, який рухався. Унаслідок удару загинув чоловік, кількість поранених зросла до десяти людей, серед них — 10-річна дівчинка та 17-річний хлопець, зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.

За його словами, шестеро людей доправили до лікарні у стані середньої тяжкості.  Віцепрем'єр-міністр — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба вказав, що локомотивна бригада зупинила потяг та евакуювала пасажирів. На місці атаки працювали рятувальники, залізничники та фельдшер. Нині залізничники організовують перевезення пасажирів до пунктів призначення.

На місці атаки працюють рятувальники та правоохоронці. Повітряні Сили попереджали про загрозу застосування росіянами балістичних ракет та про пуск швидкісних цілей у напрямку Павлограда та Самари Дніпропетровської області.  

24 лютого війська РФ скинули авіаційні бомби на  житлові будинки у Синельниківському районі. Унаслідок авіаудару двоє людей загинули та п'ятеро жителів постраждали. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі