Росіяни атакують в районі Херсона: чи перетнули Дніпро - ISW

Карта
Поділитися
Росіяни атакують в районі Херсона: чи перетнули Дніпро - ISW
Війська РФ наступали на поблизу Антонівського мосту.

Вчора, 28 квітня, російські військові блогери повідомили, що підрозділи РФ захопили острови між Кринками та Козачими Лагерями (обидва на північний схід від Херсона) та, форсувавши Дніпро, перейшли до південної частини села Тягінка, розташованого на правому, західному березі річки. Їхні заяви у черговому своєму звіті навів Американський Інститут вивчення війни ISW.

Втім, тут зауважують, що навіть серед російських оглядачів не всі погоджуються з тим, що росіяни перетнули Дніпро.

Лінія фронту в районі Херсона станом на 28 квітня / DeepStateMAP
Лінія фронту в районі Херсона станом на 28 квітня / DeepStateMAP

Що ж до америкнських дослідників війни, то вони наразі не можуть підтвердити жодних успіхів росіян на херсонському напрямку. В ISW лише додають, що 27 та 28 квітня російські війська наступали на сході від міста Херсон поблизу Антонівського залізничного мосту.

Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні повідомив, що на придніпровському напрямку відбулося п’ять боєзіткнень із ворогом. Агресор завдав авіаудару в районі Ольгівки.

Раніше повідомлялося, що війська РФ прагнуть захопити плацдарм на херсонському напрямку.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі