Росіяни активно намагаються закріпитися на правому березі річки на Харківщині

Карта
Поділитися
Росіяни активно намагаються закріпитися на правому березі річки на Харківщині © Getty Images
В ОСУВ "Хортиця" розповіли про ситуацію в зоні їхньої відповідальності. 

Речник оперативно-тактичного угруповання військ "Хортиця" Віктор Трегубов в ефірі телемарафону заявив, що російські окупаційні війська нині активно намагаються закріпитися на правобережжі річки Оскіл на куп'янському напрямку.

Водночас він вказав, що на новопавлівському та лиманському напрямках останнім часом армія РФ почала все частіше атакувати позиції ЗСУ, використовуючи мототехніку та багі. 

"Це використання легкої техніки для того, щоб швидко перетнути відстань до  позицій ЗСУ, або навіть зайти за них і швидко закріпитися", - пояснив речник. 

Раніше Трегубов зазначав, що загарбники активізували зусилля щодо перекидання військової техніки на правий берег Осколу. У DeepState повідомили про просування військ РФ у Тополях та в районі Кам'янки. Там також зазначили, що армія РФ  утворила ще один плацдарм на куп'янському напрямку поблизу села Красне Перше. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі