Російські окупаційні війська в ніч на неділю, 25 січня, атакували Полтавську область. У регіоні працювали сили протиповітряної оборони, однак внаслідок падіння уламків збитих повітряних цілей є руйнування цивільної інфраструктури, зазначив голова Полтавської обласної військової адміністрації Віталій Дяківнич.
За його словами, в Полтавському районі пошкоджень зазнали покрівля підприємства та спортивний майданчик. На щастя, загиблих та поранених немає.
Сьогодні вночі російська армія випустила по Україні 102 ударні безпілотники різних типів та дві ракети "Іскандер-М". Захисникам українського неба вдалося знешкодити 87 дронів. У Харкові "Шахеди" атакували Холодногірський район.
У Чернігівській області під удари БпЛА типу "Гербера" потрапили житлові будинки, сільськогосподарський кооператив та підприємство.
