Росія завдала удару по Черкаській області: є постраждалий, пошкоджено будинки

Фото
Поділитися
В ОВА показали кадри наслідків російського удару. 

Російські окупанти в ніч на суботу, 7 лютого, атакували дронами Черкаську область. Силам протиповітряної оборони вдалося збити в небі над регіоном шість ударних безпілотників. В Уманському районі внаслідок падіння уламків збитого безпілотника пошкоджено мінімум три приватні будинки, господарські споруди та кілька легкових автомобілів, вказав голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Він наголосив, що за попередніми даними, один чоловік дістав гостру стресову реакцію. Лікарі надали йому допомогу. 

На місці удару працюють правоохоронці та рятувальники. За інформацією "Черкасиобленерго", в області ввели графіки аварійних відключень та  спеціальні графіки аварійних відключень. Окрім цього, діють також графіки погодинних відключень світла. 

Енергетичний експерт Станіслав Ігнатьєв заявив, що Росія вперше вдарила по найбільшій електропідстанції в Європі — ПС 750 кВ "Західноукраїнська".   Війська РФ атакували енергетичну та критичну інфраструктуру в Івано-Франківській, Волинській, Рівненській та Львівській областях. У Рівненській області росіяни влучили також у багатоквартирний будинок, двоє людей дістали поранення. На Львівщині понад 600 тисяч людей нині без світла. 

Журналіст Владислав Обух розповів, як влада планує рятувати українців від холоду і темряви у найскладніші зимові тижні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі