Росія запускає у серію нетиповий FPV-безпілотник з дальністю польоту 50 кілометрів — "Флеш"

Поділитися
Росія запускає у серію нетиповий FPV-безпілотник з дальністю польоту 50 кілометрів — © Сергій Флеш/Telegram
Раніше фахівці писали, що конструкція не є ефективною.

Російська компанія «Ушкуйник» запускає у серійне виробництво FPV-дрон із крилом у формі кільця. Про це повідомив експерт з радіотехнологій Сергій Бескрестнов “Флеш”.

“Пам'ятаєте, я показував вам загадковий безпілотник, у якого крило мало форму кільця? Тоді думки розділилися. Пам'ятаю, навіть один із фахівців тоді написав, що конструкція не є ефективною”, — зазначив “Флеш”.

Він додав, що компанія «Ушкуйник», це ті хто, хто “завалив” російські фронти дронами на оптоволокні. 

“Компанія потужна, і можна очікувати великих обсягів. Завдяки крилу обіцяють дальність польоту FPV 50 кілометрів. Я не розбираюся в аеродинаміці. Пишу пост для фахівців з FPV, щоб вони перевірили це на предмет повторень”, — констатував Сергій Бескрестнов.

Раніше "Флеш" повідомив, що російські війська 24 березня витратили до 40 % засобів ураження, які вони підготували до сьогоднішнього удару по Україні. Експерт вказав, що армія РФ постійно змінює тактику масованих атак та намагається знайти слабкі місця та прорвати повітряну оборону України. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі