РФ дуже змінила тактику використання важкої техніки — оглядач 

ZN.UA Ексклюзив Карта
Поділитися
РФ дуже змінила тактику використання важкої техніки — оглядач  © Getty Images
Окупанти здійснюють механізовані "накати" поблизу Добропілля.

Російські окупаційні війська в напрямку сіл Володимирівка та Шахове на добропільському напрямку кілька разів на тиждень здійснюють механізовані "накати", використовуючи велику кількість техніки — окупанти кидають у бій від п’яти до 40 одиниць, зазначив офіцер першого корпусу "Азов" у коментарі військовому оглядачу Віталію Кононученко.

Орієнтовна карта бойових дій станом на 13 листопада о 22:07 / DeepStateMap
Орієнтовна карта бойових дій станом на 13 листопада о 22:07 / DeepStateMap

У статті "Покровськ і Мирноград: куди хиляться шальки терезів просто зараз" Кононученко пише, що 27 жовтня відбулася одна з найбільших атак росіян на бронетехніці в напрямку Шахового. Однак українські військові відбили її та знищили практичну всю їхню техніку. 

"Поки росіяни мають ресурс у бойовій техніці, вони продовжуватимуть так діяти. За нашими підрахунками, вони мають на напрямку ще кілька сотень одиниць техніки й застосовуватимуть їх тут і зараз", — повідомив військовий першого корпусу Національної гвардії України.

Автор статті наголошує, що зараз російські війська дуже змінили тактику застосування техніки. Раніше окупанти використовували бойові машини піхоти та танки як повноцінні бойові одиниці, нині ж вони застосовують їх в якості так званих "таксі", які доставляють штурмові групи якомога глибше на підконтрольну українським військам територію.

Кононученко зазначає, що перед російськими штурмовиками стоїть завдання — "інфільтруватися, розбігтися та зайняти будівлі й підвали". Він додає, що пізніше ці російські піхотні групи очікують подальших наказів від свого командування щодо накопичення чи переміщення.

Раніше президент України повідомляв, що після втрати ініціативи в районі Добропілля росіяни готуються до реваншу та накопичують для цього війська.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі