Путін озвучив "теорію перемоги" в Україні. У ISW стверджують, що вона ґрунтується на критичних припущеннях

Поділитися
Диктатор сподівається, що Захід відмовиться від України або з власної волі, або ж РФ переконає його зробити це. 

Учора російський диктатор Владімір Путін виступав на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, де сформулював "теорію перемоги" у війні в Україні. Її проаналізували експерти Інституту вивчення війни США. За словами президента РФ, окупаційні сили зможуть продовжувати наступ протягом невизначеного проміжку часу, аби не дозволити Силам оборони провести значущі контрнаступальні дії. 

Також Путін вважає, що росіянам під силу "видавити" ЗСУ з усіх земель, які РФ прагне захопити. Мовляв, захисники не зможуть завадити просуванню ворога, оскільки не будуть отримувати живої сили та техніки. 

"Українські сили раніше показали, що, коли вони добре забезпечені, вони можуть завадити російським військам досягти навіть незначних тактичних успіхів і почати контрнаступальні операції, які звільняють важливу в оперативному плані територію", — зазначають аналітики, додаючи, що ЗСУ повинні спинити російську ініціативу на фронті якнайшвидше. 

За словами експертів, якщо цього не станеться, росіяни отримають безліч вигод, включно зі здатністю проводити війну на виснаження. 

У ISW підсумували, що стратегія Путіна ґрунтується на тому, що Росія переживе і подолає підтримку України Заходом, а наша держава провалить мобілізацію більшої частини економіки й населення. Тим часом окупанти повинні скористатися своєю перевагою, аби придушити Сили оборони. 

Такі припущення в ISW вважають критичними, адже їх основою є варіант, що Захід відмовиться від Києва заради перемоги Москви або з власної волі, або у відповідь на спроби останньої переконати Захід зробити це. Та це далеко не очевидно. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав союзників допомогти Україні зупинити Росію і Владіміра Путіна, адже "йому недостатньо навіть Європи". На думку українського лідера, наступними жертвами диктатора можуть бути країни Балтії, Польща, Балкани й не тільки.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі