Путін і Трамп можуть обговорити ЗАЕС та вихід ЗСУ з Курської області — Веніславський

Поділитися
Путін і Трамп можуть обговорити ЗАЕС та вихід ЗСУ з Курської області — Веніславський © Політична партія «Слуга Народу»
На його думку, ймовірність того, що якісь території України будуть додатково окуповані, наближається до нуля. 

Член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони й розвідки, депутат-"слуга" Федір Веніславський припустив, що розмова президентів США Дональда Трампа та РФ Владіміра Путіна буде стосуватися в тому числі Запорізької АЕС та повного виведення Сил оборони з Курської області. Під час ефіру на "Радіо Свобода" він додав, що РФ зацікавлена у припиненні вогню, але Москва намагатиметься вибити для себе максимальні поступки.

Водночас Веніславський сумнівається, що Трамп підтримає кремлівські ультиматуми. 

"Я думаю, що будуть ключові речі — це повний вивід Збройних сил України з території Російської Федерації і межа розмежування чи лінія, на якій буде зупинено бойові дії. Чи це буде нинішня лінія, чи Путін буде змушений буде кудись відкотитися…, — наголошує Веніславський. — Я думаю, що ймовірність того, що якісь території України будуть додатково окуповані, наближається до нуля. З точки зору аргументів президента Сполучених Штатів може йти питання лише про звільнення певних територій Російською Федерацією, в тому числі Запорізької АЕС, про що він неодноразово заявляв". 

Нагадаємо, за даними The Times, телефонна розмова Трампа та Путіна буде найважливішою для глави Білого дому з моменту його повернення. Також вона стане випробуванням самопроголошених "чудових стосунків"  лідерів двох країн. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі