У Криму все частіше трапляється "бавовна". Через це російські окупанти перемістили більшість своїх кораблів з тимчасово окупованого Севастополя на територію Росії, аби уникнули їх ліквідації Силами оборони.
"Ми бачимо, що росіяни бояться. Та ж сама база в Севастополі та інші військові об’єкти зараз потужно охороняються, окупанти обладнують позиції, щоб захистити від будь-яких атак проти цієї інфраструктури", - розповів заступник начальника Головного управління розвідки генерал-майор Вадим Скібіцький.
Тим часом у Криму свої спроможності зміцнює рух спротиву. Його активність разом з ударами захисників по військових об'єктах гнітять окупантів, відзначив представник ГУР МО.
До осені 2022-го російські військові не приділяли належної уваги обороні півострова Крим. Але згодом ЗСУ досягли успіху в операціях у Харківській та Херсонській областях, а також здійснили низку ударів по об'єктах ворога. Все це змусило росіян "взятися за голову" - зводити укріплення та зміцнювати узбережжя.
За словами Скібіцького, операція з деокупації півострова залежить від двох чинників: планування військового командування України та морального стану окупаційних сил.
"Якщо там буде паніка і всі почнуть тікати, то можливий "жест доброї волі". Але це не буде дуже просто, тому що вони вважають Крим останньою фортецею і будуть намагатися захищати півострів до кінця", — підкреслив розвідник.
Нагадаємо, близько 4:20 29 квітня у Севастополі спалахнув резервуар з паливом, у соцмережах відразу почали поширювати фото і відео величезного стовпа диму. Після цього окупаційний "губернатор" міста Міхаіл Развожаєв повідомив, що пожежа сталася після атаки безпілотника, а "сенатор від Криму" Ольга Ковітіді згодом закликала зробити у відповідь удар по Одесі.