Контратаки на південь та південний захід від Покровська - це перші ознаки хоч якоїсь стабілізації цієї ділянки фронту. Так оцінив ситуацію на північному фланзі покровського напрямку український військовий журналіст Богдан Мирошников.
"До повної стабілізації - дуже далеко", - пише він у Telegram. - "Хоча початок, схоже, закладено".
Мирошников каже, що Покровськ може стати першим великим містом на Донеччині, яке ворог у підсумку не зможе захопити.
Але воліє говорити про це "дуже й дуже обережно": "Все може сильно змінитися".
"Можливість захистити Покровськ від окупації - є, - вважає оглядач, - а чи буде це реалізовано, чи ні - покаже тільки час та бажання ворога остаточно вбити свій загальний наступальний потенціал об опорники біля Покровська. Ворог сильний, впертий та підступний. Ми не знаємо, як далеко вони можуть зайти у бажанні захопити місто".
Має значення також те, що для росіян є важливішим Покровськ чи Костянтинівка (тобто краматорсько-словʼянська агломерація).
Раніше повідомлялося, що спроби росіян обійти Покровськ із заходу зазнають невдач.

