У тимчасово окупованому Генічеському районі Херсонської області українські партизани з руху "АТЕШ" знищили автомобіль російських солдатів, який, за даними підпільників, використовувався групою операторів безпілотників і був обладнаний засобами радіоелектронної боротьби.
Про це повідомили учасники руху у своєму Telegram-каналі.
Згідно з їхньою інформацією, окупанти розміщували техніку на приватних ділянках місцевих жителів і маскували її під цивільну, а самі проживали в захоплених будинках. Після чергового завдання оператори залишили авто біля тимчасового укриття ‒ у цей момент і був завданий удар.
У "АТЕШ" заявили, що через втрату автомобіля, який мав спеціальне обладнання, російські військовослужбовці не зможуть найближчим часом повернутися до роботи. Там зазначили, що, враховуючи нестачу техніки в армії РФ, постраждалим навряд чи оперативно доставлять нову машину.
Партизани підкреслили, що продовжують стежити за діями окупантів і готові діяти знову.
Раніше повідомлялося, що партизани знищили релейну шафу в тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області, вивівши з ладу ділянку залізниці, якою користувалася армія РФ для перекидання техніки та боєприпасів.
