Окупанти визнали: взимку води на Донбасі не буде

Поділитися
Окупанти визнали: взимку води на Донбасі не буде © Центр протидії дезінформації
Замість ремонту інфраструктури окупаційна влада пропонує «гріти» пластикові резервуари з водою газовими пальниками.

Попри заяви про «розв'язання проблеми водопостачання до грудня», представники окупаційної влади визнають: взимку води у кранах на Донбасі не буде. Про це повідомив Центр протидії дезінформації.

Так, родичка та радниця глави ДНР Дениса Пушиліна Олена Нікітіна повідомила, що з настанням холодів крани на пластикових бочках з водою планують «відігрівати» газовими пальниками, аби уникнути замерзання. 

Експерти Центру зазначили, що замість відновлення інфраструктури чи запуску нових водогонів місцевим жителям пропонують небезпечні та абсурдні методи виживання. Використання відкритого вогню для нагрівання пластикових резервуарів є своєрідною карикатурою на комунальне господарство. Це свідчить лише про некомпетентність окупаційної адміністрації.

У ЦПД наголошують, що за роки російської окупації проблема водопостачання на Донбасі перетворилася на справжню гуманітарну катастрофу. Створені РФ жахливі умови життя на тимчасово окупованих територіях принижують людську гідність. Але Москва абсолютно не зважає на це. Окупанти розглядають жителів Донбасу лише як ресурс для досягнення своїх військових та політичних цілей.

Раніше у Службі зовнішньої розвідки України повідомили, що Росія продовжує системно інтегрувати тимчасово окуповані території у власну структуру. Для цього агресор активно використовує пропаганду, примусову мілітаризацію та репресії. Такі дії порушують норми Женевських конвенцій, які забороняють змінювати цивільну інфраструктуру на окупованих територіях і змушувати місцеве населення служити в армії окупаційної влади.

Поділитися
Підготував/ла Іван Чепайкін
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі