26 лютого уряд Німеччини повідомив про те, що продовжує направляти Україні військову допомогу – за рахунок ресурсів Федеральних збройних сил та промисловості, які фінансуються з державного бюджету.
За повідомленням німецького уряду, у новий пакет обладнання та озброєння, що передається, увійшли:
- 14 тисяч артилерійських боєприпасів калібру 155 мм;
- чотири машини розмінування WISENT 1;
- три мобільних дистанційно керованих та захищених систем розмінування; 250 наборів для розмінування;
- 10 розвідувальних БПЛА Vector із запасними частинами;
- 22 антидронові системи;
- 12 терміналів SatCom;
- чотири автомобілі для прикордонників;
- матеріали для знешкодження вибухонебезпечних предметів
З 24 лютого 2022 року Німеччина поставила матеріали із запасів Федеральних збройних сил на суму приблизно 5,2 млрд євро. Також понад 10 тисяч українських солдатів пройшли військову підготовку у Німеччині. Витрати на це навчання зараз становлять близько 282 млн євро.
Нагадаємо, Spiegel повідомляла, що Німеччина проводить переговори з Індією щодо постачання Україні 155-міліметрових артснарядів. У країни є кілька сотень тисяч боєприпасів, але через «дружні» відносини Москви і Нью-Делі продавати їх публічно Індія не хоче.
Нещодавно канцлер Німеччини Олаф Шольц публічно виступив проти передачі Україні крилатих ракет Taurus, заявивши, що «у певному сенсі це може призвести до участі [Німеччини] у війні». Раніше Шольц заявляв, що Берлін ухвалить рішення про передачу Україні далекобійних ракет Taurus «у правильний момент».