Найважча частина зими попереду – ГУР про загрозу масових атак

Поділитися
Посилення протиповітряної оборони є пріоритетом.

Україні потрібно більше підтримки для протиповітряної оборони, оскільки попереду ще ціла зима і масовані ракетні удари ще можуть відбутись, заявив в ефірі телемарафону представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

Він нагадав, що Росія зберігає можливості до виробництва різних видів озброєння, що є серйозним викликом як для українських сил безпеки і оборони, так і для коаліції, тому посилення української протиповітряної оборони є пріоритетом.

Також Юсов додав, що в Росії також залишається велика кількість старого радянського озброєння, у тому числі бронетехніки.

«Російська Федерація може відновлювати кількість озброєння і робить це, але не в тих обсягах, у яких би хотіла», - зазначив він, зауваживши, що не все підлягає швидкій розконсервації, відновленню і модернізації.

Представник ГУР додав, що цієї зими запаси ракетних озброєнь російської армії значно нижчі, ніж торік і на початку повномасштабного вторгнення, але вони є, тому загроза для української цивільної, енергетичної інфраструктури зберігається. Особливо ймовірними є масовані комбіновані удари із застосуванням БПЛА та ракет.

Головне управління розвідки вважає, що Росія може виготовляти щомісяця 100 ракет. Зважаючи що з початку осені окупанти зменшили інтенсивність ракетних атак, то напередодні зими вони могли накопичити до 900 далекобійних високоточних ракет.

 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі