У місті Чугуїв Харківської області російські ударні дрони пошкодили місцеве промислове підприємство. Про це повідомила у Telegram Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.
Вона каже, що близько опівночі шахеди атакували територію міста. Станом на 0:40 постраждалих немає, служби виїхали на місце.
"Бережіть себе та не ігноруйте тривоги", - закликає земляків Галина Мінаєва.
О 1:04 моніторинговий паблік "Чому тривога | Радар" нарахував у небі над Харківським регіоном 13 "шахедів".
О 1:13 Повітряні Сили ЗСУ поінформували про БпЛА в центральній частині та на півдні Харківщини, які тримають курс - західний/південно-західний.
О 3.19 повітряну тривогу у Харківській області скасували. Вона тут тривала майже шість годин - від 21:28 13 липня до 03:19 14 липня.
Раніше повідомлялося, що у ніч на 14 липня, близько опівночі у Чугуєвській громаді Харківської області на тлі дронової атаки пролунав вибух.
