Після ракетного удару по Києву в ніч на 4 липня на одній з локацій рятувальники деблокували тіло людини з-під завалів, інформує пресслужба ДСНС. Наразі у столиці відомо також про 26 постраждалих, серед яких дитина.
Тим часом рятувальники продовжують ліквідацію наслідків: гасять пожежі та розбирають завали. Вони вже вивезли понад 300 т уламків будівельних конструкцій.
"На місці працюють кінологи, 512 рятувальників, 135 одиниць техніки ДСНС — зокрема пожежний робот — поліція, волонтери Українського Червоного Хреста та інші служби міста", — додали у ДСНС.
Нагадаємо, в ніч на 4 липня російські терористи запустили по Україні 550 дронів та ракет, з яких збити вдалося 478 повітряних засобів. Київ вже традиційно став основною ціллю ворога. За словами мера Віталія Кличка, падіння уламків зафіксовано у п'яти районах столиці.
