Череватий назвав два головні завдання, які ЗСУ виконують в Бахмуті

Поділитися
Череватий назвав два головні завдання, які ЗСУ виконують в Бахмуті © Дніпропетровська ОДА
Вагнерівці хвиля за хвилею намагаються виснажити українських захисників, "несучи неймовірні втрати під страхом смерті".

Сили оборони, які захищають сьогодні Бахмут в Донецькій області, виконують два головні завдання. Перше - не дати противнику системно прорвати оборону й досягти успіху, не дозволити зайти в тил українських захисників й оточити наші сили. Про це під час інтерв'ю NV заявив речник Східного угруповання ЗСУ, полковник Сергій Череватий.

Друге завдання - завдати російським військовим максимального ураження по техніці та особовому складу. Це дозволить сточити бойовий потенціал РФ, знизити бойовий дух та морально-психологічний стан особового складу армії агресора. 

Що стосується російської тактики, то вагнерівці хвиля за хвилею намагаються виснажити українських захисників, "несучи неймовірні втрати під страхом смерті". Це вимагає постійної концентрації українських військ, які повинні спостерігати за полем бою, що особливо важливо в осінньо-зимовий період. 

"(Росіяни - ред.) намагалися хвиля за хвилею підходити та нав’язувати ближній бій", — сказав Череватий.

Саме за рахунок такого підходу противнику вдалося просунутися на деяких територіях. Як наслідок, РФ таки окупувала селище Соледар, хоча це і коштувало агресору "просто фантастичних втрат". 

"Відтак ми весь цей час намагалися завдавати їм максимальної шкоди, максимальні втрати. Думаю, все, що могли максимально зробити, наші військовослужбовці зробили", — наголосив Череватий.

Нагадаємо, 6 березня президент Володимир Зеленський збирав нове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, яке стосувалося ситуації в Бахмуті. На ньому головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та командувач Сухопутних військ Олександр Сирський підтримали рішення продовжити оборону міста. Згодом президент пообіцяв, що воїнам, які сьогодні захищають Бахмут, підійде нове підкріплення. За його словами, пропозиції відводити звідти війська під час СВГ взагалі не було. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі