Бійці 12 бригади "Азов" зайняли смугу оборони на добропільському напрямку в Донецькій області в зоні відповідальності 1 корпусу Нацгвардії.
Про це йдеться у повідомленні військових у Telegram.
Зазначається, що спільно із іншими підрозділами Сил оборони воїни проводять контрдиверсії, ударно-пошукові операції та укріплюють оборону на вказаній ділянці.
"Бригада значно підсилить вогневу міць і можливості корпусу у пошуку та ліквідації сил ЗС РФ. Більше новин про цей напрямок, більше знищених окупантів, техніки та озброєння буде згодом", — додали в "Азові".
Нагадаємо, днями бійці 225 окремого штурмового полку звільнили від російської окупації села Хороше, Новоселівка, Орестопіль, Вороне та Соснівка у Дніпропетровській області. Операція тривала ще з осені, на цій ділянці велися жорсткі бої.
