Армія РФ не згортає наступ, але їхні ресурси виснажуються — Трегубов

Поділитися
Армія РФ не згортає наступ, але їхні ресурси виснажуються — Трегубов © Getty Images
Речник розповів, коли у росіян "вичерпається їхній запал". 

Війська країни-агресора нині не зупиняють наступальні дії в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Дніпро", однак українські військові сподіваються, що ближче до осені дещо вичерпається запал окупантів, зазначив речник Віктор Трегубов у коментарі "Укрінформу". 

"Поки вони не згортають зусилля, намагаються перти, навіть втрачаючи людей, але це не може тривати занадто довго", - пояснив він.

Речник вказав, що через деякий час втрати у російських штурмових підрозділів призводять до їхньої небоєздатності. Трегубов наголосив, що вже фіксуються деякі ознаки того, що росіянам бракує особового складу для здійснення активних штурмів.  

"Ми все ж просто чекаємо, поки в них буде вибита достатня кількість. (піхоти - ред.)", - зазначив він.

Трегубов додав, що загарбники не використовують активно військову техніку під час штурмових дій.

Літня наступальна кампанія російських військ в Україні не принесла очікуваних результатів і завершилася фактичним провалом, пише військовий оглядач Bild Юліан Рьопке. За три місяці військам РФ вдалося захопити лише близько 1800 квадратних кілометрів, або 0,3% української території.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі