Аналітики пояснили, як ЗСУ на півдні вдалося здобути перевагу у вогневій могутності та скоротити кількість втрат

Поділитися
Аналітики пояснили, як ЗСУ на півдні вдалося здобути перевагу у вогневій могутності та скоротити кількість втрат © t.me/azov_media
Британці наголошують, що освоєння технологічних засобів ведення протимінної розвідки могло б принести українським підрозділам неабияку користь. 

Королівський об'єднаний інститут досліджень оборони та безпеки Великої Британії констатує, що ЗСУ на півдні скоротили втрати серед військових й отримали перевагу у вогневій могутності завдяки послабленню контрбатарейних можливостей ворога й наявності точних та далекобійних артилерійських систем. В останньому звіті Інституту сказано, що для того, аби підтримувати цю ситуацію, потрібно постійно забезпечувати захисників боєприпасами та запчастинами для артилерії. 

Аналітики також зазначають, що завдяки конструкції західних бронемашин вдається зберегти особовий склад ЗСУ навіть в умовах ураження техніки. 

"Вкрай важливо, щоб українські захищені мобільні автопарки могли бути відновлені, відремонтовані та підтримані. Це також потребує зосередження уваги на промисловому потенціалі", — йдеться у звіті.

Там також сказано, що захисники змогли захопити позиції окупаційних військ з порівняно невеликими втратами завдяки свідомо спланованим тактичним атакам. Але такий підхід є повільним, адже дозволяє просунуться за п'ять днів на 700-1500 метрів. 

"Одним із ключових обмежень можливості використовувати або підтримувати динаміку є глибока розвідка мін. Освоєння технологічних засобів ведення протимінної розвідки могло б принести українським підрозділам значну користь", — заявили в інституті.

Нагадаємо, раніше військовий експерт та ексречник ГШ Владислав Селезньов пояснював, що для виходу на Токмак ЗСУ потрібно пройти Новопрокопівку, Ільченкове, Солодку Балку та Червоногірку. Наступ ЗСУ у цьому районі дуже важливий, адже він допоможе Силам оборони зруйнувати логістику росіян на півдні, вийти до Азовського моря та взяти під вогневий контроль тимчасово анексований Крим.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі