Трамп висловився про конфлікт між Маском і Рубіо

Поділитися
Трамп висловився про конфлікт між Маском і Рубіо © EPA-EFE/WILL OLIVER
Американський лідер розповів, що посадовці "чудово працюють разом".

Президент США Дональд Трамп заявив, що між підприємцем Ілоном Маском, який очолює Департамент урядової ефективності (DOGE), і державним секретарем Марко Рубіо "не було ніякої сварки", спростовуючи інформацію The New York Times про їхню суперечку на засіданні Кабінету міністрів.

Про це повідомляє CNN, цитуючи слова Трампа.

"Ніякого конфлікту, я був там. Ви просто порушник спокою, – сказав президент, відповідаючи на запитання журналіста. – Ілон чудово ладнає з Марко, і вони обидва роблять фантастичну роботу. Немає ніякого протиріччя".

Трамп зробив цю заяву під час підписання указу про створення в Білому домі робочої групи з підготовки до Чемпіонату світу з футболу 2026 року.

"Вони обидва чудові хлопці, і вони фантастично добре ладнають. Марко зробив неймовірну роботу на посаді держсекретаря, а Ілон – дуже унікальна людина, яка виконала фантастичну роботу", – додав Трамп.

Раніше The New York Times із посиланням на власні джерела повідомила, що Маск звинуватив Рубіо в недостатньому скороченні штату Державного департаменту. За даними видання, суперечка була настільки гострою, що Трампу довелося втрутитися, щоб заспокоїти сторони.

Нагадаємо, за інформацією Politico, Трамп звузив повноваження Маска на тлі масових звільнень держслужбовців у США.

"Я не впізнаю своєї країни!" ‒ так описують ситуацію в США багато громадян, бачачи, як Ілон Маск і християнські націоналісти руйнують підвалини держави. Що буде з Америкою? Що буде з демократією, якщо вдасться реалізувати їхню антигуманну утопію?

Відповіді на ці запитання шукайте в статті "Не тільки Маск із пилкою. Демократію в США розвалюють дві групи людей" завідувачки програми славістики в Університеті Вашингтона та Лі у штаті Вірджинія (США) Анни Бродські-Кроткіної.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі