Трамп вимагає від України негайно підписати угоду про надра

Поділитися
Трамп вимагає від України негайно підписати угоду про надра © EPA-EFE/YURI GRIPAS
Він звинуватив Зеленського у тому, що той тягне час.

Україна досі не підписала остаточну угоду про корисні копалини. Про це написав президент США Дональд Трамп у соцмережі Truth Social

"Запізнення становить не менше трьох тижнів. Залишається сподіватися, що його буде підписано НЕВІДКЛАДНО", - написав президент США.

Водночас він додав, що робота над спільною мирною угодою між Росією та Україною йде гладко.

"Схоже, УСПІХ не за горами!", - написав Трамп.

Truth Social / DonaldTrump

Напередодні міністр фінансів США Скотт Бессент зустрівся у Вашингтоні з українським прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та міністром фінансів Сергієм Марченком. Мова зокрема йшла й про підписання угоди про корисні копалини.

17 квітня Україна та США підписали меморандум, який засвідчив наміри держав розпочати економічне партнерство та створити Інвестиційний фонд для відновлення України. 

Як писало ZN.UA, команда президента Зеленського почала взаємодію з командою Дональда Трампа з банальної пропозиції «смаколика» для Трампа ще до його виборів — під час візиту президента Зеленського у Trump Tower у вересні 2024 року. Однак це перетворилося на «угоду, яку неможливо перетравити» також через дії Зеленського та його команди. Про це пише Лана Зеркаль, Надзвичайний і Повноважний Посол, Член координаційної ради UAFP, у статті для ZN.UA - «Чому «смаколики» для Трампа перетворилися на угоду, яку неможливо перетравити».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі