США успішно перехопили балістичну ракету середньої дальності

Поділитися
США успішно перехопили балістичну ракету середньої дальності © Міноборони РФ
Її запуск здійснювали в рамках випробування.

США успішно провели випробування системи протиракетної оборони, здійснивши перехоплення балістичної ракети середньої дальності в тестовому режимі. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Міністерство оборони США.

Зазначається, що випробування проводились у західній частині Тихого океану, поблизу острова Гуам. Це перше успішне перехоплення такого типу ракети Агентством протиракетної оборони США. Подібний тест демонструє прогрес у розбудові оборонних спроможностей острова Гуам та 
підтверджує здатність США ефективно реагувати на загрози у регіоні.

Ця подія є важливою віхою у зміцненні системи протиракетної оборони та підтверджує високий рівень технологій, які використовує американська армія для захисту своїх стратегічних об’єктів.

Раніше повідомлялося про те, що  протягом осені 2024 року Росія учотири рази більше випустила ракет та шахедів по території України. Президент Володимир Зеленський звернувся до партнерів, які утримують ППО, надати допомогу для захисту двох десятків спецоб'єктів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі