Президенти США та Південної Кореї не обговорювали військову допомогу Україні — Yonhap

Поділитися
Президенти США та Південної Кореї не обговорювали військову допомогу Україні — Yonhap © скриншот видео
Питання України було згадано дуже коротко.

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль та лідер США Джо Байден не обговорювали питання військової допомоги Україні під час зустрічі. Про це заявив представник президента Південної Кореї, повідомляє Yonhap.

Сеул дотримується політики надання лише нелетальної підтримки Україні, але напередодні саміту були поширені припущення, що Байден може попросити Юна посилити допомогу, зокрема, відправкою зброї.

«Питання України було згадано дуже коротко», - повідомив журналістам у Вашингтоні високопоставлений чиновник.

«Ми говорили про те, як збільшуємо гуманітарну допомогу, фінансові внески та невійськову підтримку, спостерігаючи за умовами війни в Україні», - заявив він.

«Ми сказали, що візьмемо участь в обговоренні відновлення у співпраці зі Сполученими Штатами, оскільки Україна проявляє інтерес. Окрім цього, не було обговорення прямої військової підтримки», - додав чиновник.

Юн Сок Йоль нещодавно натякнув на можливість зміни політики Південної Кореї щодо надання лише нелетальної допомоги Україні у боротьбі з вторгненням РФ, заявивши в інтерв'ю Reuters, що може бути важко наполягати лише на гуманітарній або фінансовій допомозі, якщо Україна зазнає широкомасштабної атаки на цивільне населення.

The Washington Post повідомляло, що президент Південної Кореї Юн Сок Йоль, який до 29 квітня перебуватиме в США, потрапить під тиск з боку американської влади щодо розблокування поставок артилерійських боєприпасів Україні. Сеул має великі запаси боєприпасів, але відмовився відправляти їх в Україну через занепокоєння щодо своїх відносин із Москвою.

Північна Корея, за даними американської розвідки, постачає Росії зброю, самі росіяни не приховують, що збираються залучити корейців до відбудови незаконно окупованих українських територій. А що ж Південна Корея? Вона належить до цивілізованого світу і заявляє, що знаходиться на «світлому боці історії». Чому ж міністр Кулеба назвав її «найскладнішим випадком»?  Чому Україна й досі не має поставок з країни, що є одним з найбільших експортерів зброї у світі? Читайте про це в статті Наталії Бутирської «Як російський фактор впливає на постачання зброї Україні».

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі