Кандидат у президенти США від Демократичної партії Камала Гарріс у суботу, 2 листопада, з'явилася в американському комічному телешоу Saturday Night Live (“Суботнього вечора в прямому ефірі”), додавши імпульсу своїй виборчій кампанії на тлі “фінішної прямої”, повідомляє Reuters.
Гарріс “зіграла” саму себе, з'явившись в одному з роликів разом із акторкою, яка грає її в шоу, Маєю Рудольф.
“Я ж не сміюся так насправді?”, - запитала Гарріс, після того, як Рудольф імітувала її сміх.
“Трохи”, - відповіла акторка.
Гарріс уперше з'явилася в SNL — шоу, в якому свого часу брали участь й інші кандидати в президенти.
“Це було весело”, - сказала вона журналістам.
Трамп з'являвся в SNL під час своєї першої президентської кампанії в 2015 році, де висміював свою схильність перебільшувати й уникати конкретики в політиці. Він також виступав на шоу в 2004 році. Помічник Трампа заявив, що не знає, чи запрошували республіканського кандидата виступити в SNL цього року.
В суботу Гарріс і Трамп також “паралельно” проводили мітинги в хиткому штаті Північна Кароліна.
Хиткими вважаються лише сім штатів, які, ймовірно, й визначать результати виборів.
Обидва кандидати час своїх виступів дотримувалися звичних для себе тем.
Республіканець заявив, що депортує мільйони іммігрантів, якщо його оберуть президентом, і попередив, що в разі перемоги Гарріс “кожне місто в Америці перетвориться на небезпечний табір для біженців”.
Гарріс заявила, що Трамп буде зловживати своєю владою, якщо повернеться в Білий дім.
“Це людина, яка стає дедалі більш нестабільною, одержима помстою, поглинута образами, і ця людина прагне до безконтрольної влади”, - сказала кандидат від демократів.
Вибори президента США відбудуться у вівторок, 5 листопада. Десятки мільйонів американців уже проголосували достроково, що свідчить про ентузіазм виборців. Тим часом, як показують опитування, Гарріс і Трамп ідуть практично нарівні. За даними The Hill, жоден із кандидатів не має відриву більше ніж на 2% в жодному з семи ключових хитких штатів.
Аналітики відстежують цифри дострокового голосування в пошуках підказок, однак прогнозувати фінальний результат будь-яких виборів на основі показників дострокового голосування — ненадійно.
Тим часом кандидати намагаються зміцнити довіру своїх прихильників та здобути підтримку дедалі більшої кількості виборців на тлі завершення кампанії.