Джо Байдену зробили операцію з видалення раку шкіри

Поділитися
Експрезидента бачили зі шрамом на чолі.

Колишньому президенту США Джо Байдену нещодавно провели процедуру з видалення раку шкіри з чола, повідомляє The Hill з посиланням на його реічника. 

Представник Байдена повідомив виданню, що експрезидентові зробили мікрографічну операцію Мооса — під час неї хірурги пошарово зрізають тонкі шари шкіри та досліджують їх на наявність ракових клітин, доки не буде видалено всі уражені тканини.

Останніми днями у соціальних мережах поширювалося відео, на якому Байден виходить із церкви у Делавері зі шрамом на чолі. У серпні його бачили з пов'язкою на голові під час похорону Майка Касла, колишнього губернатора штату Делавер.

Ще до президентської каденції Байден проходив процедури з видалення немеланомних видів раку шкіри. Крім того, у 2023 році під час медичного обстеження у Білому домі йому видалили злоякісне утворення з грудної клітки.

У травні Байден заявив, що йому діагностували агресивну форму раку простати, який поширився на кістки. Відтоді він з’являвся на публіці лише кілька разів.

Колишньому президентові 82 роки. Президент Дональд Трамп та інші республіканці активно просували твердження, що Байден під час своєї каденції був нездатний виконувати обов’язки глави держави і що рішення ухвалювали інші особи. Сам Байден і його найближче оточення неодноразово це спростовували.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі