«Сучасні інноваційні структури»

Поділитися
Бібліотека книжок, присвячених інноваціям, швидко поповнюється. Це одна з найпопулярніших світових тем, до яких сьогодні залучено увагу читачів...

Бібліотека книжок, присвячених інноваціям, швидко поповнюється. Це одна з найпопулярніших світових тем, до яких сьогодні залучено увагу читачів. Показово, що й у нас у країні одна за одною почали виходити книжки на цю тему. Один із авторів рецензованої книжки Олександр Мазур — відомий фахівець у галузі організації та керівництва технопарками, серйозний теоретик і практик інноваційного розвитку в постіндустріальному суспільстві.

Світова статистика стверджує, що в економічно розвинених країнах технологічні інновації, нові підходи в організації виробництва та у сфері послуг забезпечують до 80 відсотків приросту ВВП. У цій монографії викладено методологію, світову та українську практику інноваційної діяльності, зібрано досвід створення інноваційних структур, які здійснюють комерціалізацію результатів наукових розробок.

Особливу увагу приділено системі організації та функціонування технопарків. Детально розглянуті прийняті у світовій практиці методи державної підтримки інноваційних структур.

(Мазур А., Гагауз И. Киев—Харьков: СПД Либуркина Л., 2005. — 348 с., руcск. яз.)

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі