Обидві протиборчі сторони одночасно стверджують, що місто знаходиться під їхнім контролем.
На заході Лівії сили, лояльні полковнику Муаммару Каддафі, за підтримки танків увійшли до міста Зуарі.
Також повідомляється, що війська Каддафі ведуть обстріл міста Місрата, який знаходиться приблизно у 200 км на схід від Тріполі.
Інтенсивного обстрілу з повітря зазнало й місто Адждабія - останній великий населений пункт на шляху до міста Бенгазі, що є оплотом повстання у Лівії.
Повідомляється про те, що місто піддалося артобстрілу.
Тим часом держсекретар США Гілларі Клінтон зустрілася в Парижі з лідером нової лівійської опозиції Махмудом Джібрілом.
Повідомляється, що під час зустрічі, яка проходила в одному з паризьких готелів і тривала 45 хвилин, обговорювалися питання про те, яким чином США можуть надати допомогу повстанцям, окрім гуманітарних акцій.
На зустрічі в Парижі міністри закордонних справ країн "великої вісімки" закликали ООН посилити тиск на режим М.Каддафі, однак виразної заяви з приводу заборони польотів над Лівією зроблено не було.
Пропозиція встановити над Лівією зону, закриту для польотів авіації Каддафі, обговорює й Рада Безпеки ООН.
За введення заборони на польоти над Лівією, яку підтримала Ліга арабських держав, виступають Великобританія і Франція.
Прихильники заборони вважають, що цей крок позбавить М.Каддафі можливості атакувати позиції повстанців з повітря.
Китай і Росія поки не виявили особливого ентузіазму, про свої сумніви в ефективності цього кроку заявили представники НАТО, США, Німеччини та інших європейських держав.
Спецпосланець ООН Абдул Ілах Хатіб, що знаходиться в Лівії, звернувся до влади країни з закликом не застосовувати більше силу щодо повстанців.
Окрім того, за його словами, міжнародні організації повинні отримати можливість негайно почати широкомасштабну гуманітарну діяльність у Лівії.
За матеріалами Бі-бі-сі