«Ми, «Газета по-київськи», і всі наші підприємства, проіснували без бюджету вже 15 місяців» - наголосив редактор.
«У нас зараз накопичилися борги в газети. При тому, у нас на рахунку сконцентровано майже 1,5 млн гривень. Рахунки заблоковані, тобто, не заблоковані, а по ним заборонено робити якісь дії… Я тричі посилав пану Коломойському СМС, бо на дзвінки він не відповідає, з проханням вислухати мене, дати можливість пояснити ситуацію. Я не отримав відповіді. Замість цього, у минулий четвер дзвінком з гори (я не знаю, хто це дзвонив) було заблоковано друк видань» - пояснив Сергій Тихий.
У відповідь на заяви, що «Газета по-киевски» є дотаційним проектом, С.Тихий підкреслив, що це природний стан речей для видання у посткризовій ситуації.
«Після кризи взагалі ніхто не займався питанням визначення стратегії, як нам розвиватися далі. Ця стратегія неодноразово подавалася… Вона була складена справді фаховими спеціалістами. Це була фахова стратегія, а її навіть ніхто не розглядав» - зазначив він.
Коментуючи заяву про те, що у «Газету по-киевски» за час її роботи з 2003 року інвестовано 80 млн гривень, пан Тихий заявив, що це не відповідає дійсності.
«По-перше, розмови про те, що у «Газету по-киевски» інвестовано 80 млн гривень - це неправда. В «Газету по-киевски» інвестовано близько 30 млн гривень за весь час. Це - пряма інвестиція. По-друге, решта витрачених нами коштів, близько 38,5 млн гривень - це кредит, а не інвестиція. Все одно разом виходить близько 68 млн гривень, а не 80. По цьому кредиту ми справно платимо відсотки, і великі, дорослі відсотки «Приватбанку»… Тільки у минулому, 2010 році, заплачено 4 млн по відсотках цього кредиту».
Він також звернув увагу, що збори акціонерів підприємства, яких у лютому вимагав мажоритарний акціонер, були призначені, але «мажоритарію не сподобалося, нібито, процедура скликання цих зборів». Стосовно можливої мети згаданих зборів Сергій Тихий сказав: «Судячи з порядку денного захочуть мене зняти. Немає проблем! Хочуть змінити структуру: там записано, у порядку денному, що буде поставлений якийсь голова товариства з невідомими поки що мені повноваженнями».
Відповідаючи на питання, хто просив співробітників «Газеты по-киевски» «не нариватися», про що йдеться у відкритому листі колективу, пан Тихий зауважив: «Газета по-киевски» - це редакторська газета, і колективу завжди доводиться прислухатися до точки зору головного редактора. В деяких випадках я говорив такі речі…».
Нагадаємо, що Громадський рух «Стоп цензурі!» закликав Ігоря Коломойського залагодити конфлікт навколо «Газети по-київськи». Раніше заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко попросив комітет з питань свободи слова та інформації розібратися з ситуацією, пов'язаної із закриттям «Газети по-київськи».
За матеріалами прес-служби ТВі