"Безперечно, зусилля з наведення ладу на Львівській митниці не могли не викликати спротив з боку тих, хто прийшов у місцеву владу щоб мати можливість прикривати тіньові схеми свого бізнесу, зокрема, пов'язані з контрабандою. І не дивно, що серед 124 працівників Львівської митниці, звільнених у 2010 році за вчинення правопорушень, що сприяли контрабандному ввезенню товарів, є чимало близьких родичів депутатів Львівської обласної ради та інших відомих осіб Львівської області ", - повідомляє Ігор Калетник.
При цьому чиновник стверджує, що саме боротьба з контрабандними потоками, в ході яких було звільнено ряд чиновників Львівської митниці, дозволила значно збільшити надходження до бюджету в 2010 році.
"Чорна контрабандна діра, яка для багатьох місцевих політиків і бізнес-еліти служила основним джерелом незаконних доходів, була перекрита на Львівській митниці. Як наслідок, у 2010 році львівські митники перерахували до держбюджету майже 3,4 млрд грн платежів, що на 772,7 млн грн або на 30% більше, ніж у 2009 році. А в січні-лютому 2011 року Львівською митницею перераховано вже 494 млн грн, що на 50% більше, ніж за аналогічний період минулого року", - йдеться у заяві І. Калєтніка.
Глава Держмитниці зазначає, що вважає рішення Львівської облради про звернення до президента України Віктора Януковича з вимогою зміни керівництва Держмитниці як "підтвердження того, що заходи, вжиті нами для наведення ладу на Львівській митниці мали успіх, тому що вони відповідають національним інтересам України".