За змістом найбільше громадян України цікавлять виплати пенсій – 14% від загальної кількості питань, економіка – 12%, робота банків і фінансового сектору та питання роботи органів державної та місцевої влади – по 7%, а також політичні питання та питання роботи медичних установ – по 5%.
Одними з найбільш популярних запитань є пенсійна реформа та вік виходу на пенсію, зокрема, для жінок. Досить часто запитують про пенсії «дітей війни» і пенсії військовослужбовцям.
Чимало нарікань надходить на роботу банків і фінансових установ. Громадяни просять відповісти на питання повернення вкладів збанкрутілих банків, кредитних спілок, внесків до Ощадбанку СРСР.
Найменше запитань надходить за темами: питання трактування історії, міжнародне життя, культура - близько 1%.
Найбільше запитань надійшло з Донецької області – 11% від загальної кількості питань, друге і третє місце - м. Київ – 10%, Дніпропетровська область – 9%.
Найменше запитують мешканці Рівненської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської та Чернівецької областей. З цих регіонів надійшло по 1% від загальної кількості запитань.
Кожен, хто надіслав питання президенту і не встиг отримати відповідь під час прямого ефіру, отримає її по завершенні телепроекту, повідомив Льовочкін.
Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович буде відповідати на запитання 25 лютого, в день перших роковин своєї інавгурації в прямому ефірі на Першому національном телеканалі (УТ-1).
Комітет Київської незалежної медіа-профспілки вже закликав пресу зробити все, щоб «Розмова з країною» Януковича не стала його піар-акцією. Профспілка закликала інформагентства і телеканали, які є співорганізаторами проекту «Розмова з країною», докласти всіх зусиль для того, щоб під час спілкування президента з народом в ефірі прозвучали «не питання, заготовлені заздалегідь чиновниками адміністрації президента, а питання від реальних громадян».