Міноборони знайшло фірму для забезпечення харчування 14 тисяч військовослужбовців

Поділитися
Міністерство оборони України у вівторок увечері підписало угоду з підприємством "Оптукрпром-ВР" про забезпечення харчування близько 14 тисяч військовослужбовців у військових частинах, які раніше обслуговувало ТОВ "Івала".

"Вчора ввечері Міноборони підписало угоду з компанією "Оптукрпром-ВР" і на прохання Міноборони відразу ж від цієї компанії поїхали представники і машини з продуктами харчування у першу чергу до госпіталів, ліцеїв, і тих частин, які несуть бойове чергування", - повідомили у прес-службі оборонного відомства.

У міністерстві додали, що до кінця дня середи і в усі наступні дні "Оптукрпром-ВР" буде забезпечувати повноцінне гаряче харчування.

У свою чергу в "Оптукрпром-ВР" підтвердили, що починають організацію харчування військовослужбовців у низці військових частин.

"Наше підприємство приступило до забезпечення харчування солдатів у Київській, Харківській і Дніпропетровській областях", - повідомив начальник відділу матеріально-технічного забезпечення "Оптукрпром-ВР" Юрій Гурко на брифінгу у середу біля бригади охорони Генерального штабу, військової частини А0139 у Києві.

Гурко повідомив, що в середу вранці, 9 лютого, на територію відповідних військових частин вже завозиться продовольство і починається повноцінне харчування.

У свою чергу, присутня біля військової частини заступник директора ТОВ "Івала" Ольга Ларіна повідомила, що їхня фірма вже припинила харчування військових частин, які обслуговувала раніше. За її словами, у підприємства "Оптукрпром-ВР" немає потужностей, щоб забезпечити повноцінне харчування військовослужбовців вже з сьогоднішнього дня.

Як відомо, останнім часом виник скандал між постачальниками послуг з харчування військовослужбовців і Міністерством оборони. Керівництва ТОВ "Івала" та державного підприємства "Білоцерківський військторг" (Київська область) звинуватили Міноборони у непрозорій політиці в системі організації харчування військовослужбовців. Зокрема, мова йшла про спроби довести підприємство "Білоцерківський військторг" до банкрутства, а також про дії, пов'язані з лобіюванням інтересів певних компаній.

Як відомо, у 2007 році Збройні сили України перейшли на систему аутсорсингу в організації харчування військовослужбовців із залученням на конкурсній основі спеціалізованих підприємств. Після переходу періодично почала з'являтися інформація про отруєння військовослужбовців у військових частинах через прийом неякісної їжі, про непрозорість тендерних процедур при визначенні компаній-постачальників послуг, про недосконале законодавче врегулювання цього питання, а також про заборгованість Міноборони перед підприємствами.

У початку 2011 року міністр оборони Михайло Єжель повідомив, що відомство вивчає можливість відмови від системи аутсорсингу і повернення до старої системи організації харчування військовослужбовців.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна»

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі