В повідомленні наголошується, що використання структур та партій Європейського Союзу з метою здійснення тиску на українське правосуддя є неприйнятним.
"Політики та дипломати не мусять втручатися до судових розслідувань, а, навпаки, сприяти прозорості проваджень. Тиск на українське правосуддя порушує принцип верховенства права", - зазначають в посольстві.
"Коли правоохоронні органи роблять виняток для одної особи, було б неможливо пояснити відмову таких винятків для інших. Це створило б небезпечний прецедент та зашкодило б зусиллям нашої країни в боротьбі проти корупції", - йдеться в повідомленні.
В посольстві зазначають, що "підписка про невиїзд є єдиним превентивним заходом проти Тимошенко".
"Вона далі здійснює свою політичну діяльність та підтримує контакти з представниками інших країн", - йдеться у зверненні.
В посольстві уточнили, що наразі загалом проти можновладців розпочато 300 розслідувань, в той час коли проти представників БЮТ - лише 70.
Останнім часом у Франції вийшло декілька критичних статей про Україну.
Як повідомлялося, Юлія Тимошенко вже неодноразово зверталась до Генпрокуратури з проханням дозволити їй виїхати за кордон, проте ГПУ їй відмовляла.
За матеріалами: «Українська правда»