Поруч з прізвищами також є данні членів дільничних виборчих комісій, які «попрацювали» з цими виборцями та номери дільниць.
Про масовий підкуп виборців на позачергових виборах до Тернопільської облради та президентських виборах 2010 року «Дзеркало тижня. Україна» розповідало читачам у N13 за 7-13 квітня 2009 року та N 1 за 15-21 січня 2010 року. Суть технології полягає в тому, що за загітованими сім’ями «закріплюють» певну позначку в бюлетені. Виборець у кабінці для голосування фотографує її мобільним телефоном. Відтак показує певному член виборчої комісії чи штабістові, який перевіряє її у своєму чорному списку. Після того виборцю виплачуть гроші.
Ця традиція повторилася і на місцевих виборах 31 жовтня минулого року. За неофіційною інформацією, тернополянам, які голосували за список та кандидатів від Партії регіонів, платили 80 гривень. Спостерігачі від партій «За Україну!», «Свобода», громадської організації Громадянська мережа «Опора» зафіксували два десятки видів позначок – від хрестиків, нуликів – до зірочок і букв. А в районах працівників бюджетних установ загрозою звільнення з роботи змушували підтримувати певні партії різними літерами. Наприклад, медики ставили «М», бібліотекарі «К»(культура), санепідемстанції «С».
Апробовану на Тернопіллі брудну технологію використали також на виборах в інших регіонах.
Нажаль, виборче законодавство в Україні не передбачає єдиного виду позначки у бюлетені, даючи простір для маніпуляцій під час голосування.