Акція відбудеться у столиці на Контрактовій площі об 11:00. До ініціативи «Фронту змін» приєдналися партія «Собор» Анатолія Матвієнка і «За Україну!» В'ячеслава Кириленка, а також окремі народні депутати від «НУ-НС».
Акція пройде під девізом «Ми - єдиний народ».
У партії також повідомили, що акція була запланована давно, і готували її до Дня Соборності.
Нагадаємо, що 22 січня у Києві будуть проводитися відразу кілька мітингів. На Софійській площі лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко і кілька опозиційних партій планують провести масштабну акцію, у якій візьме участь кілька тисяч осіб.
За повідомленнями ЗМІ, Партія регіонів, у свою чергу, має намір перешкодити опозиції провести мітинг і планує організувати на Софійській площі альтернативну акцію.
Кабінет міністрів розпорядженням №94-р від 20 січня 2010 року затвердив план заходів з нагоди святкування Дня Соборності України - 91-ї річниці проголошення Акту возз'єднання Української народної республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
Яценюк проведе 22 січня альтернативну акцію
19 сiчня, 2011, 08:42
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
