В Україні змінився державний підхід до залучення інвестицій - Avellana Gold

Поділитися
В Україні змінився державний підхід до залучення інвестицій - Avellana Gold
За словами експертів, Мужіївське родовище поліметалів – це абсолютно новий з технологічної точки зору проект, що не має аналогів упродовж останніх 20-ти років

Держгеонадра та Мінекономіки зустрілися з керівниками компанії-інвестора Avellana Gold, що займається реалізацією проекту з розвитку Мужіївського родовища поліметалів (Закарпатська область). Avellana Gold представила перші результати діяльності, зокрема розповіли про залучення в Україну інвестицій на прикладі Мужіївського родовища поліметалів, заходи щодо покращення екологічної ситуації, повідомляє "РБК-Україна".

"Державі потрібні такі інвестиційні проекти, як розробка Мужіївського родовища. І ми готові детальніше вивчати цей проект та продовжувати діалог з компанією Avellana Gold", – зазначив Максим Нефьодов, заступник міністра з економічного розвитку і торгівлі України.

За словами експертів, Мужіївське родовище поліметалів – це абсолютно новий з технологічної точки зору проект, що не має аналогів упродовж останніх 20-ти років. Вперше в Україні можливості для розвитку видобувного бізнесу створюють за рахунок приватного іноземного капіталу. У разі успішної реалізації проекту, тут може розпочатися масштабне виробництво, яке забезпечить роботою 500 людей не менше ніж на 20 років, а за прогнозами експертів – і на 40-50 років.

"За місяць до прийняття рішення щодо придбання активів в Україні я мав коротку розмову з Володимиром Гройсманом. Прем'єр-міністр запевнив мене, що український уряд максимально сприятиме іноземним інвесторам. Державний підхід до залучення інвестицій за останній рік дійсно змінився, і я не шкодую про своє рішення фінансувати проекти видобувної галузі в Україні. Хочу наголосити, що я зацікавлений у реалізації й інших проектів регіону", – зазначив під час зустрічі Брайан Севідж, генеральний директор AvellanaGold.

Також учасники зустрічі обговорили низку екологічних питань, серед яких ліквідація негативних наслідків діяльності попередніх видобувних підприємств, впровадження інноваційних технологій, що будуть абсолютно безпечними для довкілля.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі