"Українська банківська система в цьому році зіткнулася з непростими викликами – майже дворазовим падінням ВВП країни в доларовому вираженні та скороченням на 42% кредитного портфеля банків, – наголошується в редакційній статті The Banker. – Друга сторона падіння обсягів промислового виробництва – лавиноподібне зростання рівня безробіття й відтік кваліфікованої робочої сили, і ПриватБанк запропонував ринку реалізацію програми, яка дозволить забезпечити зростання економіки за рахунок малого бізнесу".
За даними експертів журналу, ПриватБанк у 2016 році став одним із небагатьох банків в Україні, який продовжив підтримку бізнесу через механізми фінансування підприємців та самозайнятих осіб, як банківського, так і за допомогою платформи краундлендінгу. Також ПриватБанк бачить перспективи підтримки малого та середнього бізнесу через програми навчання, інформаційної та консультаційної підтримки, адаптації передових цифрових технологій.
"Ми плануємо протягом наступних двох років допомогти малому бізнесу створити в країні понад 1 мільйон нових робочих місць, у тому числі за рахунок активного запровадження програми зниження вартості кредитів підприємцям через програми компенсації відсотків за рахунок місцевих бюджетів, – зазначив голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Сьогодні за допомогою сервісу "КУБ" підприємці вже створили в Україні 81 242 нових робочих місця в малому бізнесі".
Експерти провідного журналу фінансової індустрії The Banker (входить до групи The Financial Times) уже 17 років поспіль визначають "Банк року" серед фінансово-кредитних організацій 149 країн світу. У цьому році на престижну нагороду претендували понад 540 банків світу. Усі банки оцінювалися за групою критеріїв, серед яких як якісні показники (прибутковість, якість активів і фінансова стійкість), так і кількісні (великі залучення капіталу, угоди M&A, упровадження нових технологій, продуктів або бізнес-напрямків).