Неочевидні способи заробити в інтернеті

Поділитися
Неочевидні способи заробити в інтернеті Happy Monday
Заробіток в інтернеті може стати хорошим доповненням до зарплати.

Інтернет як засіб заробітку давно перестав бути чимось несподіваним. Багато хто перейшли на постійну роботу, використовуючи соцмережі, а з поширенням епідемії ковіда зустрічі в Zoom і формат «дистанційки» стали звичними навіть тим, хто ніколи раніше не займався «роботою на відстані». Звичайно ж, всі знають, що можна заробити в інтернеті за своєю спеціальністю таким професіоналам, як програмісти, дизайнери, відеомонтажери, SMM-менеджери, однак існують способи підробітку і для людей, чия професія не пов'язана з початковим інтернет-форматом.

Кращі способи підробітку для всіх

Заробіток в інтернеті, якщо основна діяльність все ж пов'язана з форматом офлайн, може стати хорошим доповненням до зарплати або одночасно способом розважитися, спробувати щось нове і одночасно отримати задоволення. Серед цікавих ідей:

Вести блог в інстаграмі і монетизувати його. Звичайно, профі-селебрітіз вкладають в своє далеко вже не хобі, а основну професію чималі гроші, але багато брендів зараз працюють і з так званими міні-інфлюенсерамі, тобто, не "профі", не "зірками», а людьми, у яких всього кілька сотень передплатників.

Грати у відеоігри і стрім - для цього пропонується сервіс Twitch, який відразу ж має на увазі функціонал доната. Стрімінг теж став дуже поширеним способом заробітку.

Грати в азартні ігри - багато онлайн казино України пропонують цілком реальний заробіток, доступний будь-кому. Такі ігри дуже прості, не вимагають ніякого навчання, але вони досить цікаві і можуть принести досить непогані виграші.

Виконання своєї роботи через біржі фрілансу. Зараз у цьому форматі працюють не тільки ті, хто традиційно пов'язував свою професійну діяльність з інтернетом. Крім горезвісних програмістів, дизайнерів і монтажерів, з'явилися заявки на самі різні напрямки - від послуг сантехніка до репетитора. Звичайно, для деяких робіт доведеться виїжджати на місце в своєму місті, інтернет в даному випадку просто полегшує комунікацію.

Ведення тематичного блогу і його монетизація. Для цього призначені такі сервіси, як Яндекс.Дзен, який монетизує число переходів по замітці, а писати можна про що завгодно - від слюсарних робіт до вишивки.

Заробіток в інтернеті перестав бути справою лише деякого набору фахівців, тому його може спробувати абсолютно будь-хто.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі