Налагодження економіки післявоєнної України і нові можливості індустрії гемблінгу

Поділитися
Налагодження економіки післявоєнної України і нові можливості індустрії гемблінгу © unsplash/nathantrampe
Український гемблінг може стати тією самою "родзинкою", яка зробить туризм в Україні більш привабливим.

Громадяни країн-партнерів, що підтримували нас весь цей складний час, безумовно, бажатимуть відвідати Україну. Схочуть познайомитись з унікальним народом, що його населяє, та його культурою.

Таким чином, ми матимемо змогу перетворити Україну в популярний туристичний центр. Що потребує в свою чергу організацію місць відпочинку та дозвілля. Український гемблінг може стати тією самою "родзинкою", яка зробить туризм в Україні більш "західним", звичним та зрозумілим.

Всі сфери бізнесу, що мають відношення до розваг, матимуть у майбутньому активний попит серед туристів, як наслідок ці сфери бізнесу внесуть значний вклад в розвиток країни.

Це означає, що зараз настав час, розвивати бізнеси розважальної індустрії задля сталого економічного майбутнього крїни. Одним із перспективних індустрій є гральний бізнес. Після війни може стати одним із драйверів туризму та фінансових надходжень в нашу економіку, що так цього потребує в цей складний та водночас перспективний період.

Такої політики дотримуються у компанії "Джокер.юа".

"Відповідальність на наш ринок покладатиметься велика, і ми її виправдаємо", - зазначають представники компанії.

ПОКИ ЙДЕ ВІЙНА

Звичайно, в умовах війни гральна галузь має ті ж проблеми, що й будь-яка інша.

"Багато бізнесів намагаються "не просісти", зберегти робочі місця, сплатити податки. Наша компанія - не виняток. Ми допомагаємо країні, і в економічному плані, і на волонтерському фронті", - кажуть у "Джокер.юа".

Додають також, що "Гральний бізнес, звичайно, просів. Але він живий".

Водночас, як зазначають співробітники "Джокер.юа", гемблінг індустрія має одну важливу особливість - вона допомагає людям змістити фокус уваги зі складних стресових обставин, відокремитись від інформаційного шуму та відволіктись від постійного емоційного навантаження.

"Гральний бізнес створений для того, щоб розважати людей та задовольнити дозвілля, піднімати настрій, тим самим, допомагаючи людині розслабитися і не «збожеволіти» в особливо складний для життя та психіки час", - кажуть у компанії.

Як розв'язує проблеми, яких не було у мирний час, Джокер казино в Україні?

"Наша компанія намагається запропонувати нові цікаві рішення, умови. Ось, наприклад, нещодавно створили для нових гравців промокод – VABANK, який дає певні бонуси у грі Book of Sun", – розповідають у "Джокер.юа".

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ІГОРНУ ІНДУСТРІЮ УКРАЇНИ

Як відомо, після відродження гральної індустрії в Україні її можливості оцінювали у 6-7 млрд гривень надходжень до бюджету за рік.

Але експерти називали й цифру вп'ятеро більшу – суму, яка відбиває реальний економічний ефект. По-перше, від взаємодії грального бізнесу, що здійснюється з іншими сферами. По-друге, крім ліцензійних платежів, у цю суму закладено також податки з прибутку, за найманих працівників, ПДВ, плата за оренду ігрових залів тощо.

Нагадаємо, станом на листопад 2021 року від продажу ліцензій на гральний бізнес держава отримала 1,34 млрд грн. На жаль, це лише 18% від запланованих доходів, які передбачалися у розмірі 7,4 млрд грн.

ОЧІКУВАННЯ БІЗНЕСУ

У той самий час, гральний бізнес, як і раніше, чекає на прийняття Податкового кодексу для індустрії.

"Його відсутність зупиняє гравців ринку щодо продовження ліцензій та перешкоджає приходу закордонних гемблінгових компаній на ринок України", - наголошують у "Джокер.юа".

Серед негативних тенденцій, які до війни гальмували гральну індустрію в Україні, також називають недостатню боротьбу з нелегальним ринком гемблінгу в Україні.

Серед позитивних "довоєнних тенденцій" для розвитку гральної індустрії у компанії називають:

  • надання великої кількості нових робочих місць;
  • розвиток технічної підтримки гральної індустрії, який торкнувся й IT сфери, дало поштовх для розвитку VR технологій, дизайнерів, розробників ігор;
  • формування правильного ставлення громадян України до гральної сфери. Це не спосіб заробити "легкі гроші", а засіб для приємного дозвілля, до якого слід підходити з розумом.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі